+420 724 143 885, e-mail: abian@abian.cz


Polypropylenové nádrže válcové

  • Pp nádrže septikové nesamonosné: Septiky válcové jsou uzavřené nádrže zhotoveny z plastu o síle 8mm. Jsou vyrobeny jako jeden celek, technologií svařováním. Nádrže jsou určeny k zabudování do země a k obetonování. Usazení se provádí na rovný betonový podklad. Zhotovují se jako samostatné s příčkou, nebo jako kombinace dvou propojených nádrží (pro větší počet obyvatel připojených na daný septik).
  • Pp nádrže samonosné – jímky: Nádrže jsou vyrobeny z desek z integrálního polypropylénu a jsou určeny ke skladování různých kapalin, granulátů, fekálií (žumpy) apod. Nádrže není možno použít na skladování hořlavých a oxidačních kapalin. Válcové nádrže se usazují na rovný betonový podklad a jsou samonosné – určené k obsypání prosátou zeminou.
     

Polypropylenové nádrže hranaté

  • Pp nádrže septikové hranaté samonosné: Septiky hranaté jsou uzavřené nádrže zhotoveny z plastu polypropylenu o síle stěny 8mm, jsou vyrobeny jako jeden celek, technologií svařováním. Samonosné septiky se usazují na rovný betonový podklad a jsou určené pro obsypání prosátou zeminou. V případě, že septik bude v pojezdný, nebo při výskytu spodní vody, je třeba nádrž obetonovat.
  • Pp nádrže samonosné – žumpy: Nádrže jsou vyrobeny z konstrukčních prvků o síle 8mm a jsou uzavřené. Nádrže není možné používat pro skladování hořlavých kapalin a kapalin obsahujících oxidační činidla. Samonosné nádrže se osazují na rovný betonový podklad a jsou určené pro obsypání prosátou zeminou.
     

Polypropylenové nádrže hranaté (pro obetonování s víkem)

  • Pp nádrže pro obetonování - žumpy: Nádrže pro obetonování se používají k uskladnění různých kapalin, granulátů, sypkých materiálů, fekálií apod. Víko nádrže je využito při obetonování jako ztracené bednění. Nádrže nacházejí uplatnění zejména v pojezdových místech, nebo v blízkosti základů. Z tohoto důvodu je nutné celkové obetonování.